Elprim Meble Kuchenne w Szczecinie.

Kuchnie i zabudowy na wymiar – Firma Elprim w Szczecinie

NASZYM CELEM JEST TWORZENIE MEBLI KUCHENNYCH I NIE TYLKO IDEALNIE DOPASOWANYCH DO OCZEKIWAŃ KLIENTA

Od 1997 roku doskonalimy naszą ofertę mebli, dostosowując ją do wymagań rynku. Staramy się zaspokoić każdą potrzebę Klienta. Na bieżąco pogłębiamy wiedzę na temat mebli i zabudowy kuchennej, śledzimy wszystkie nowinki techniczne, dzięki czemu produkowane przez nas meble na wymiar wyglądają bardzo estetycznie i są niesamowicie funkcjonalne. Stosujemy wyłącznie najlepsze, materiały i okucia, co gwarantuje wysoką jakość wyrobów. Wieloletnie doświadczenie pozwala na realizację najbardziej zaawansowanych pomysłów w wykonywaniu kuchni na wymiar oraz zabudowy meblowej, a nasze zaangażowanie zapewnia powodzenie realizacji każdego projektu. To wszystko sprawia, że nasi Klienci są zadowoleni z kupionych u nas mebli na zamówienie i przez wiele lat cieszą się ich doskonałym działaniem.

Zapraszamy do wizyty w naszym sklepie firmowym w Galerii Wnętrz Top Shopping w Szczecinie.

OSIĄGNIĘCIA:

W 2004 roku zdobyliśmy tytuł PARTNERA ROKU zajmując IV miejsce w sprzedaży spośród wszystkich (krajowych i zagranicznych) odbiorców firmy ELPRIM-WIKA.

W 2005 roku zdobyliśmy tytuł PARTNERA ROKU zajmując III miejsce w sprzedaży spośród wszystkich (krajowych i zagranicznych) odbiorców firmy ELPRIM-WIKA

W 2006 roku zdobyliśmy tytuł PARTNERA ROKU zajmując IV miejsce w sprzedaży spośród wszystkich (krajowych i zagranicznych) odbiorców firmy ELPRIM-WIKA.

Unikalnych wizyt: 8012
Ilość odsłon: 10484