Elprim Meble Kuchenne w Szczecinie.

Oferta kuchni na wymiar, zabudowy i nie tylko – Szczecin

MEBLE NA WYMIAR (kuchenne, łazienkowe, biurowe, szafy, garderoby)

Produkujemy meble dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Naszą specjalnością są meble kuchenne, ale z powodzeniem wykonujemy również meble łazienkowe, biurowe, zabudowy wnęk, garderoby, szafy z drzwiami przesuwnymi, pokoje dziecięce i nietypowe zabudowy wnętrz. Do wyrobu naszych mebli stosujemy wyłącznie sprawdzone materiały i najlepsze okucia. Zrealizujemy każdy pomysł, który jest technicznie możliwy do wykonania. Zapraszamy do obejrzenia niektórych realizacji. Oprócz mebli na wymiar własnej produkcji oferujemy również meble innych producentów:
-Meble kuchenne firmy ELPRIM-WIKA
-Meble kuchenne firmy KAM
-Niemieckie meble kuchenne firmy BAUFORMAT i BURGER
-Meble łazienkowe firmy ANTADO

BLATY

Proponujemy blaty robocze z płyty wiórowej laminowanej o grubości 28mm, 38mm, 49mm lub 74 mm, o maksymalnej głębokości do 1200 mm, w szerokiej gamie kolorystycznej. Mamy możliwość nadania im niestandardowych kształtów, dzięki czemu idealnie nadają się do projektowanych kuchni na wymiar. Współpracujemy również z producentami blatów granitowych, dzięki czemu nasi Klienci mogą zastosować ten naturalny, szlachetny materiał podnoszący estetykę i trwałość mebli. Istnieje również możliwość zamówienia blatów z konglomeratów kwarcytowych.

FRONTY

W naszych meblach kuchennych i łazienkowych znajdziecie Państwo fronty ze wszystkich materiałów dostępnych na rynku. Mamy w ofercie fronty drewniane (zarówno klasyczne, jak i nowoczesne), fronty fornirowane naturalnymi okleinami, fronty z płyty MDF foliowane, lakierowane, oklejane akrylem, a także fronty z płyty wiórowej laminowanej melaminą lub twardym, błyszczącym laminatem HPL. Proponujemy również fronty wykończone kolorowym szkłem LACOBEL, fronty ze szkłem laminowanym z grafiką, tworzącą niezwykle ciekawe efekty wizualne. Każdy rodzaj frontów występuje w wielu wariantach kolorystycznych, co pozwala na zaspokojenie oczekiwań większości Klientów.

OKUCIA

Okucia są elementem, decydującym o żywotności i komforcie użytkowania mebli. Dlatego w produkowanych przez nas meblach na zamówienie stosujemy zawiasy i szuflady austriackiej firmy BLUM, które są wyposażone w system cichego domykania. Można je również doposażyć w system elektrycznego otwierania SERVO DRIVE, co znacznie podnosi walory użytkowe mebli. Wyroby firmy BLUM są najwyższej jakości, co potwierdza dożywotnia gwarancja udzielana przez producenta.

Wyposażenie szafek

Kosze wysuwne (cargo) pozwalają lepiej zorganizować przestrzeń wewnątrz szafki i zapewniają większą dostępność do jej zawartości. Ich różnorodność może zadziwić każdego, kto nie śledzi na bieżąco nowości z branży meblarskiej. Proponujemy kosze renomowanej firmy PEKA, ale w naszej ofercie znajdują się też wyroby polskich producentów

SPRZĘT AGD

Urządzenia AGD w nowej kuchni robionej na wymiar powinny być dostosowane zarówno do wyglądu mebli, jak i do indywidualnych wymagań funkcjonalności stawianych przez Klientów. Nasza oferta z pewnością jest w stanie zadowolić każdego. Zapewniamy dostęp do pełnej oferty katalogowej najlepszych producentów sprzętu AGD, oraz do ich ogólnopolskich promocji. Współpracujemy również z lokalnymi dystrybutorami sprzętu, którzy stworzyli dla Państwa specjalną ofertę promocyjną. Korzystając z niej możecie Państwo znacznie obniżyć koszty zakupu.

Usługi dodatkowe

Naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę. Oferujemy komputerową wizualizację projektu i transport mebli. Zapewniamy doświadczoną i sprawną ekipę do montażu mebli i podłączenia sprzętu AGD.

SZAFKI

W swojej ofercie posiadamy ponad 1500 standardowych szafek. Jest to wystarczająca ilość, aby zaprojektować meble w każdej, robionej na wymiar kuchni, jednak bez problemu realizujemy również zamówienia na szafki nietypowe. Korpusy szafek wykonujemy z płyty wiórowej laminowanej, oferowanej w wielu wariantach kolorystycznych. Krawędzie płyty oklejane są obrzeżem pcv, co zapewnia korpusom wysoką trwałość. Na życzenie Klienta wykonujemy korpusy szafek z płyty stolarskiej oklejanej naturalną okleiną, barwioną w kolorze frontów, a także lakierowane lakierami kryjącymi na mat lub połysk.

DODATKI OŚWIETLENIE - SZYBY - SYSTEMY RELINGÓW - UCHWYTY - PODPORY

to widoczne elementy mebli, które nie tylko wpływają na wygodę użytkowania, ale dobrane ze smakiem i odpowiednio wkomponowane w meble kuchenne stworzą niepowtarzalny nastrój Twojej nowej kuchni. Doskonałym elementem zdobiącym kuchnię i jednocześnie zastępującym opatrzoną już glazurę na ścianie są szyby laminowane z grafiką. Ogromna ilość wzorów zaspokoi każdy gust.

Nasi partnerzy

Meble kuchenne

Meble łazienkowe

Blaty

Fronty

Okucia

Wyposażenie szafek

Sprzęt AGD
Unikalnych wizyt: 20589
Ilość odsłon: 52347